KALIP TV
Oylama

 • Benzer Videolar :

  coiltech logo

  Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesi
  Göktürk Sok. No:7-9 41435
  Şekerpınar / Çayırova / Kocaeli
  Tel :+90 262 658 22 66
  Fax (Pazarlama Departmanı) : +90 262 658 22 76
  Fax (Finansman Departmanı) : +90 262 658 22 75www.coiltech.com.tr

   

   

  Rulo Açıcı, Decoiler Rulo AçıcılarMekanik tambur rulo açıcılarımızda 500KG’dan 3000KG’a kadar taşıma kapasitesine sahip modellerimiz vardır. Mekanik tambur açıcılarımızda, rulo sacın tambura yüklenmesinden sonra tamburun rulo göbeğini sıkması için bir kol çevrilerek mekanik olarak tamburun açılması sağlanır.

   

  Dogrultucu,Straightener DoğrultucularRulo sac doğrultma makinalarımız, 100mm ile 1500mm arasında genişlik kapasitelerinde üretilmektedir. Kullanılacak sacın akma ve çekme mukavemet değerlerine, sac kalınlığına ve genişliğine göre üretilecek modele karar verilir.
  Servo Sürücü, Pnömatik Sürücü, Servo Feeder, Pneumatic Feeder Pnömatik ve Servo SürücülerServo sürücü makinalarımız 100mm ile 1500mm genişlik kapasitelerinde üretilmektedir. Kullanılan sacın kalınlık ve genişlik değerlerine göre sistemin alt yapısı seçilir. Bunun ardından servo sürücünün bağlanacağı presin devir sayısı ve sürme hassasiyetine göre elektronik ve mekanik üst yapı ile sistem tamamlanır.

  Servo sürücü modellerimizde elektronik ekipman partnerimiz Schneider Electric firmasıdır.

   

  Kompakt Makinalar, Compact Machines, Compact Feeding Line Kompakt ÜrünlerKompakt ürünler, atölye ve fabrikalardaki alan sıkıntısına bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Dar alanda çalışılması gereken durumlarda kompakt ürünler tercih edilmektedir. Alan maliyetlerinin çok yüksek boyutlarda olduğu günümüzde, kompakt sistemlere talep daha da artmıştır. Kompakt sistemlerin bir diğer önemli avantajı ise set sürelerini kısaltmasıdır. Operatörün sistemi üretime hazır hale getirme süresi kompakt sistemlerde daha kısa sürmektedir.