KALIP TV
Oylama

 • Benzer Videolar :

  erel logo

  KOMBİNE BURÇLU PAPUÇ

  www.er-el.com.tr

  Adres : Dudullu Bostancı Yolu İMES “E-Kapısı” Karşısı Hattat Sokak No:35 Y-Dudullu- Ümraniye – İstanbul
  Telefon : (+90) 216 314 50 97 Pbx
  Faks : (+90) 216 420 36 27
  E-Posta : info@er-el.com.tr

   

  Firmamız; 1989 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren ER-EL ismi; Bağlama Ekipmanlarında güven ve kalitenin simgesi olmuştur. Her geçen yılda mevcut kapasitesini geliştirmekle birlikte, toplam istihdamı artan bir çizgi göstermiştir. 1998 yılı sonrası Bağlama Ekipmanları konusunda ürün çeşitliliğini hızlandırmıştır. AR-GE faaliyetlerine büyük önem veren ER-EL; ürün çeşidini her geçen yıl artırarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. 2004 yılında ise; ISO:9001:2000 Kalite Yönetim Sistemini kurarak var olan kaliteyi belgelendirmiştir.

  Bugün itibari ile (iş parçası) Bağlama ve İşleme ekipmanlarında 2000′e yakın ürün çeşidi ile konusunda lider ve üretici firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Tabi ki ürün çeşitliliği işin bir kısmı. Asıl önemli olan; sağlanan GÜVENİLİRLİK ve KALİTEYİ sürdürebilir olmak. ER-EL 2000′e yakın ürün çeşidi içeren hemen teslim mamul stoku sevkiyata hazırdır. Firmamız; günümüzün en önemli değeri zamandır felsefesiyle, güçlü stokumuzla müşteri memnuniyetini önemsemektedir.

  ER-EL bu gün itibariyle Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 12′den fazla ihracat gerçekleştirmektedir.

  ER-EL; dinamik ve uzman kadrosu ile gerek standart, gerek proje bazlı; talebe uygun çözümlerle, müşteri memnuniyeti için üstün performans ile çalışmaktadır.

  Siz değerli müşterimize ER-EL’e olan güveninizden dolayı teşekkür eder, uzun yıllar güven içinde çalışmak dileği ile;

  Saygılarımızla

  ER-EL Yönetim Kurulu